صدای پروفسور مک گونگالل همچنان ادامه داشت. "همه چیز نیست. آنها می گویند او سعی دارد پسر هری پاتر را هری بکشد. اما - او نمی تواند. او نمیتوانست آن پسر کوچک را بکشد. هری پاتر، قدرت ولدمورت به نحوی شکست خورد - و به همین دلیل او رفته است. "

دامبلدور با صدای بلند خوابیده.

"این درست است؟" استاد مک گونگال (Faltered). پس از همه او انجام شد . او نمی تواند یک پسر کوچک را بکشد؟ هری نتوانست زنده بماند؟ "

دامبلدور گفت: "ما می توانیم حدس بزنیم." "ما ممکن است هرگز بدانیم."

پروفسور مک گونگالل یک دستمال را بیرون کشید و در چشمانش در زیر عینک هایش چسبیده بود. دامبلدور یک خرگوش بزرگ را به او داد و یک ساعت طلایی را از جیب خود گرفت و آن را بررسی کرد. این ساعت بسیار عجیب و غریب بود. این دوازده دست داشت اما اعداد نبود. در عوض، سیارات کوچک در اطراف لبه حرکت می کردند. با این حال، باید به دامبلدور معنی داد، زیرا او آن را در جیبش گذاشت و گفت: «عقب مانده هیگرید. من فکر می کنم این بود که او به شما گفت که من اینجا هستم، به هر حال؟ "

"بله، گفت:" پروفسور مک گونگال. "و من فکر نمی کنم شما قصد دارید به من بگویید چرا شما در اینجا، از همه مکان؟"

هری به عمه و عمویش آورد. آنها تنها خانواده ای هستند که اکنون در آنجا مانده اند. "

"شما به این معنی نیست - شما می توانید افرادی که اینجا زندگی می کنند به این معنی نیست" گریه پروفسور مک گونگال، پریدن به پاهای خود و با اشاره در شماره چهار. "دامبلدور - شما نمیتوانید. من آنها را در تمام طول روز تماشا کرده ام. شما نمی توانید دو نفر را پیدا کنید که کمتر از ما هستند. و آنها این پسر را داشتند - من او را دیدم که مادرش را در خیابان لگد می زد و برای شیرینی ها فریاد می زد. هری پاتر می آید و اینجا زندگی می کند! "

دامبلدور قاطعانه گفت: "این بهترین مکان برای اوست." عمه و عمه خواسته است که وقتی او بزرگتر می شود همه چیز را به او توضیح دهد. من نامه ای نوشته ام. "

پروفسور مک گونگال کم 

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : دامبلدور ,پروفسور ,گونگال ,معنی ,کوچک ,گونگالل ,معنی نیست ,اینجا زندگی ,ادامه داشت ,همچنان ادامه ,گونگالل همچنان ,گونگالل همچنان ادامه
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وانت بار تهران | اسباب کشی و حمل بار | تهران و تمام کشور One Unique پرشين طرح : خريد هاست، خريد سرور مجازي و سرور اختصاصي آموزشگاه موسيقي سرنا ماییم و نوای بی نوایی بسم الله اگر حریف مایی فروش عمده لباس کیلویی زندگی نامه محمدمهدی اشعار و متون ادبی درب، پنجره و یراق آلات